Současné sběratelé poskytují více než 90% elektrické vodivosti a přibližně 90% mechanické pevnosti lithia - iontová baterie (lib) sloužící jako propojení mezi interním li - iontovým transportem a exteriérovými elektronickými součástmi. Proto je pro výrobce baterií, kteří chtějí optimalizovat výkon baterie, nezbytný výběr příslušných materiálů pro anodovou a katodovou baterii.
Proč si vybrat hliníkovou fólii GNEE pro li - iontové baterie?
GNEE je jedním z nejlepších čínských dodavatelů baterie - stupeň fólie pro li - iontové systémy pro skladování energie. Můžeme poskytnout lithium - iontové baterie po celém světě s hliníkovými fóliemi s konzistentní tloušťkou a vysokou pevností díky našim sofistikovaným procesům výroby a výroby slitin.
Specifikace hliníkové fólie GNEE pro li - iontové baterie
| Kategorie | Kód použití | Slitina | Zmírnit | Rozměry/mm | ||||
| Kategorie úložiště energie | Digitální kategorie | Tloušťka | Šířka | Typický vnitřní průměr jádra potrubí | Vnější průměr cívky | |||
| Lehká fólie | BP | BC | 1070 1060 1050 1235 1C30 1100 8011 8A21 | H18 | 0.008-0.020 | 0-1600.0 | 75.0 76.2 150.0 152.4 | Vyjednávání mezi nabídkou a poptávkou |
| Potažená fólie | RP | RC | ||||||
| Glossy Fólie: Kolektivní termín pro singl - Okolí lesklou hliníkovou fólii a dvojnásobnou - bože lesklá hliníková fólie. Potahovaná fólie: hliníková fólie s potaženým povrchem. | ||||||||
1050 - 1060 - 1235 - 8011 - H18 - hliníková fólie-ion-batery.pdf
Chemické složení hliníkové fólie GNEE pro li - iontové baterie
| Prvky | Složení% | |||||||
| 1235 | 1050 | 1060 | 1070 | 1100 | 1C30 | 8A21 | 8011 | |
| Si | 0-0.65 | 0-0.25 | 0-0.25 | 0-0.2 | 0-1.0 | 0.05-0.15 | 0-0.15 | 0.50-0.90 |
| Fe | 0-0.65 | 0-0.4 | 0-0.35 | 0-0.25 | 0-1.0 | 0.3-0.5 | 1.0-1.6 | 0.60-1 |
| Cu | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.04 | 0.05-0.2 | 0.05-0.15 | 0-0.05 | 0-0.10 |
| MN | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.03 | 0-0.03 | 0-0.05 | 0-0.01 | - | 0-0.20 |
| Mg | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.03 | 0-0.03 | 0-0.1 | 0-0.01 | - | 0-0.05 |
| Cr | - | - | - | - | - | - | - | 0.05 |
| Zn | 0-0.1 | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.04 | 0-0.1 | 0-0.01 | - | 0-0.10 |
| Ti | 0-0.06 | 0-0.03 | 0-0.03 | 0-0.03 | 0-0.1 | 0-0.04 | 0.01-0.03 | 0-0.08 |
| V | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.05 | 0-0.05 | - | - | - | - |
| Al | Zbytek | Zbytek | Zbytek | Zbytek | Zbytek | Zbytek | Zbytek | Zůstat |
Mechanické vlastnosti hliníkové fólie GNEE pro lithium - iontové baterie
| Slitina | Zmírnit | Tloušťka/mm | Výsledky testování v tahu místnosti | ||||
| Pevnost v tahu (rm) MPA | prodloužení po přestávce (a100) % | prodloužení po přestávce (a50) % | |||||
| Single - Aluminium fólie s bočním světlem | Double - Světelná hliníková fólie | Single - Aluminium fólie s bočním světlem | Double - Světelná hliníková fólie | ||||
| 1070 | H18 | Menší nebo rovna 0,010 | Větší nebo rovna 185 | - | Větší nebo rovna 2,0 | - | - |
| >0.010-0.013 | |||||||
| >0.013-0.015 | Větší nebo rovna 180 | ||||||
| >0.015-0.020 | Větší nebo rovna 175 | ||||||
| 1060, 1050 | Menší nebo rovna 0,010 | - | - | - | - | - | |
| >0.010-0.013 | Větší nebo rovna 190 | Větší nebo rovna 2,5 | Větší nebo rovna 3,0 | ||||
| 1060, 1050 | >0.013-0.015 | ||||||
| >0.015-0.020 | Větší nebo rovna 185 | Větší nebo rovna 2,0 | |||||
| 1235 | Menší nebo rovna 0,010 | - | - | - | - | - | |
| >0.010-0.013 | Větší nebo rovna 180 | Větší nebo rovna 2,0 | |||||
| >0.013-0.015 | Větší nebo rovna 185 | ||||||
| >0.015-0.020 | Větší nebo rovna 175 | ||||||
| 1C30 | Menší nebo rovna 0,010 | Větší nebo rovna 220 | Větší nebo rovna 2,0 | - | - | - | |
| >0.010-0.013 | Větší nebo rovna 230 | - | Větší nebo rovna 2,0 | Větší nebo rovna 2,0 | |||
| >0.013-0.015 | Větší nebo rovna 225 | Větší nebo rovna 2,0 | Větší nebo rovna 2,0 | Větší nebo rovna 2,5 | - | ||
| >0.015-0.020 | Větší nebo rovna 220 | Větší nebo rovna 2,5 | - | - | Větší nebo rovna 3,0 | ||
| 1100 | Menší nebo rovna 0,010 | Větší nebo rovna 230 | Větší nebo rovna 1,0 | Větší nebo rovna 2,0 | - | Větší nebo rovna 3,0 | |
| >0.010-0.013 | - | ||||||
| >0.013-0.015 | Větší nebo rovna 220 | - | |||||
| >0.015-0.020 | Větší nebo rovna 2,0 | ||||||
| 8011 | Menší nebo rovna 0,010 | Větší nebo rovna 180 | Větší nebo rovna 1,0 | Větší nebo rovna 1,5 | - | - | |
| >0.010-0.013 | - | Větší nebo rovna 2,0 | |||||
| >0.013-0.015 | |||||||
| >0.015-0.020 | - | - | |||||
| 8A21 | Menší nebo rovna 0,010 | ||||||
| >0.010-0.013 | |||||||
| >0.013-0.015 | Větší nebo rovna 165 | Větší nebo rovna 4,0 | |||||
| 8A21 | >0.015-0.020 | - | - | - | - | - | |
Rozměrová odchylka hliníkové fólie GNEE pro lithium - iontové baterie
Odchylka tloušťky
| Tloušťka (T) tolerance /mm | ||
| Ultra - Vysoká přesnost | Vysoká přesnost | Normální úroveň |
| ±3%T | ±4%T | ±5%T |
Odchylka hustoty povrchové hustoty prosté a potažených substrátů fólií
| Hustota povrchu (a) Přípustná odchylka / G / M2 | ||
| Ultra - Vysoká přesnost | Vysoká přesnost | Normální úroveň |
| ±3%A | ±4%A | ±5%A |
Odchylka hustoty povrchu povlaku
| Kód použití | Hustota povrchu povlaku / G / M2 | Přípustná odchylka hustoty povrchu povlaku / G / M2 | |
| Vysoká přesnost | Normální úroveň | ||
| RP, RC | 0.30-2.00 | 0.05 | 0.1 |
Odchylka šířky
| Kód použití | Odchylka šířky / mm | |
| Vysoká přesnost | Normální úroveň | |
| BC, BP | ±0.5 | ±1.0 |
| RC, RP | ±0.5 | - |
Burry na koncové tváři hliníkové fólie GNEE pro lithium - iontové baterie
| Velikost okraje burru (ne více než) | ||
| Ultra - Vysoká přesnost | Vysoká přesnost | Normální úroveň |
| 50 μm | 100 μm | 150 μm |
Vlnová výška hliníkové fólie GNEE pro li - iontové baterie
| Kód použití | Vzdálenost osy (m) | Výška vlny (h) / mm | ||
| Ultra - Vysoká přesnost | Vysoká přesnost | Normální úroveň | ||
| BC, BP | 1 | Méně nebo rovné 2,0 | Méně nebo rovné 3,0 | Méně nebo rovné 5,0 |
| BC, BP, RC, RP | 1,5 nebo 2.0 | Méně nebo rovné 4,0 | Méně nebo rovné 8,0 | Méně nebo rovné 10,0 |

L - hliníková fólie H - výška vlny
Počet dírků v hliníkové fólii GNEE pro lithium - iontové baterie
| Tloušťka/mm | Počet dírky v jakémkoli 1 m² (ne větší než) | ||
| Ultra - Vysoká přesnost | Vysoká přesnost | Normální úroveň | |
| Menší nebo rovna 0,010 | 15 | 20 | 30 |
| >0.010-0.013 | 6 | 10 | 15 |
| >0.013-0.015 | 3 | 5 | 10 |
| >0.015-0.020 | 0 | 3 | |
Výhody hliníkové fólie GNEE pro li - iontové baterie
Jednotná a kontrolovatelná tloušťka: Pro dosažení přesné kontroly nad tloušťkou a tvarem je vybavení válcovacího mlýna hliníkového fólii vybaveno sofistikovaným automatickým ovládáním tloušťky a automatickým řízením tvaru.
GNEE zajišťuje kvalitu produktu ze surovin výběrem hliníkových fólií a pečlivě sledováním obsahu vodíku, non - kovového obsahu strusky a velikosti částic.
Vysoká čistota: GNEE používá řezání - Edge Online Demangs Technology, aby zaručila čistotu hliníkové fólie při zachování její mechanické síly.

Kde se používá hliníková fólie v lithiu - iontové baterie?
Ačkoli hliníková fólie potažená fosfátem lithia železa slouží jako pozitivní elektroda, je výhodným materiálem lithiovým fosfátem. Potažené měděné fólii slouží jako negativní elektroda. Pozitivní a negativní fólie jsou zkrouceny dohromady a odděleny separátorem. Chcete -li dokončit zpracování jedné baterie, umístěte pozitivní a negativní listy rány - včetně separátoru - do baterie dohromady, vstříkněte elektrolyt a poté vakuové těsnění.
Klasifikace produktu a použití hliníkové fólie Gnee pro lithium - iontové baterie
Lithium - Iontové baterie jsou součástí ukládání primární energie pro EV a HEVS a většinou se používají v lithiu Power - iontová baterie. Pozitivní a negativní elektrody baterie jsou vyrobeny z lithia - iontové baterie fólie, která je nezbytnou součástí baterie.
Fólie spotřebitelské baterie: Primární aplikace pro lithium spotřebitele - Iontová baterie jsou v spotřební elektronice, jako jsou nositelná inteligentní zařízení, elektrická osobní automobily a domácí elektronika. Nabízejí spolehlivé, tenké, vysoké - Energy - hustota baterie - napájené alternativy pro dlouhé - termín a přenositelnost.
Lithium - Iontové baterie Fólie pro skladování energie se většinou používají v průmyslové, obnovitelné energii a systémech skladování elektrické energie, které nabízejí spolehlivá řešení pro skladování energie. Významně přispívají ke zvýšení energetické účinnosti, podpoře udržitelného rozvoje energie a vyrovnávání nabídky a poptávky po energii.








